„Major League“ futbolo konferencijos finalai Vakarų konferencijos čempionatas - Hiustono „Dinamo“ prieš Los Andželo „Galaxy“

„LA Galaxy“ ir „Real Salt Lake“ pateko į finalą.

Labai linksmu „Major League Soccer“ savaitgaliu buvo nuspręsta šio sezono MLS taurės finalininkai, nes konferencijos finalas buvo žaidžiamas su maksimalia drama. Šiuose dviejuose žaidimuose buvo beveik viskas, beveik nesėkmių, neleistinų tikslų, ginčijamų sprendimų, nuobaudų ir net „LA“ namų depo centre net elektros energijos tiekimo nutraukimas!

Abi rungtynės vyko per papildomą laiką, nes 90 minučių puolimo ir kontratakavimo žaidimų neužteko, kad būtų galima įveikti aklavietę nė viename iš žaidimų. Šeštadienio Rytų konferencijoje net papildomo laiko nepakako, o baudos smūgiai buvo viskas, kas galėjo atskirti abi komandas.

2009 m. Lapkričio 13 d., Penktadienis
Vakarų konferencijos čempionatas
(„Home Depot Center“ - LA)
„LA Galaxy 2“ - Hiustono „Dinamo“ 0 (po papildomo laiko) FT 0-0
Rezultatas: Gregg Berhalter 103; Landonas Donovanas (rašiklis) 109

Po 90-ių minučių įmušto taško Gregas Berhalteris pervedė namų komandą į priekį per 19-ąją papildomo laiko minutę. Davidui Beckhamui atliktas baudos smūgis sukėlė problemų svečių gynybai, jiems nepavyko išvalyti savo linijų ir Berhalteris įsipareigojo iškelti „Galaxy“ į priekį.

Tada rekordinis 17-asis MLS įvartis, skirtas Landonui Donovanui iš baudos aikštelės, likus 2 minutėms nuo paskutinio švilpuko, atidengus rungtynes ​​už „Dinamo“ ir išvydus „Galaxy“ iki MLS taurės finalo.

2009 m. Lapkričio 14 d., Šeštadienis
Rytų konferencijos čempionatas
(„Toyota Field“ - Čikaga)
„Real Salt Lake 0“ - „Chicago Fire 0“ (po papildomo laiko) FT 0-0
(5-4 dėl nuobaudų)

„Real Salt Lake“ baudos smūgiu įveikė „Chicago Fire 5-4“, po to, kai komandos negalėjo būti atskirtos be tikslo reguliarų ir papildomą laiką. Druskos ežero sargas Nickas Rimando buvo dienos didvyris, atlikęs tris rezultatyvius perdavimus, o jo pavaduotojas Nedas Grabavoy permetė „Real“ ir užklupo Čikagos gerbėjų nusivylimą, kai jų komanda žlugo konferencijos finale trečiąjį sezoną iš eilės.

„Real Salt Lake“ lapkričio 22 dieną Sietle, „Qwest Field“ stadione, susitiks su „LA Galaxy“ MLS taurės finale.

Vaizdo Instrukcijos: Lazio v Stuttgart (agg. 2-0) - Europa League Preview (Gegužė 2024).