Stamfordo tiltas, Londonas.

(1-1 po pirmojo kėlinio)

„Chelsea Beat Liverpool“ 3-2 po papildomo laiko penkių įvarčių trileryje.

„Chelsea“ prieš „Liverpool“ - UEFA Čempionų lygos pusfinalis
Informacija apie vaizdą: „Chelsea“ prieš „Liverpool“ - UEFA Čempionų lygos pusfinalis, kurį aptarnauja picapp.com

Trečią kartą per ketverius metus „Liverpool“ ir „Chelsea“ susitiko Čempionų lygos pusfinalyje, antrame etape. Prizas? Vieta finale prieš „Manchester United“. Viskas buvo parengta įdomioms rungtynėms. Pirmasis „Anfield“ kėlinys praleido pranašumą prieš „Chelsea“, tačiau tik 1: 1, Vakarų Londono pusė turėjo šį gyvybiškai svarbų įvartį savo naudai.

Abi pusės minimaliai pakeitė savo komandas nuo pirmo kėlinio. Frankas Lampardas grįžo iš užuojautos atostogų (po pastarojo meto liūdnos motinos netekties). Johnas Arne'as Riise'as startavo kairiajame „Liverpool“ klubo kampe, tikėdamasis ištaisyti savo tikslą pirmajame kėlinyje. Yossi Benayoun pradėjo vietoje Ryano Babelio.

„Chelsea“: „Cech“, „Essien“, „Carvalho“, Terry, Ashley Cole, Joe Cole („Anelka 91“), „Ballack“, „Makelele“, „Lampard“ („Shevchenko 119“), „Kalou“ („Malouda 70“), „Drogba“.
Subs nenaudojami: Cudicini, Obi, Alex, Belletti.

Tikslai: „Drogba 33“, „Lampard 98“ rašiklis, „Drogba 105“.

„Liverpool“: „Reina“, „Arbeloa“, „Carragher“, „Skrtel“ (22 „Hyypia“), „Riise“, „Kuyt“, „Alonso“, „Mascherano“, „Benayoun“ („Pennant“ 78), „Gerrard“, „Torres“ („Babel 99“).

Subs nenaudojami: Itandje, Finnan, Crouch, Lucas.

Įvarčiai: „Torres 64“, „Babel 117“

Užsakyta: Alonso, Arbeloa.

Att: 38 900

Ats .: Roberto Rosetti (Italija).

Pirmasis kėlinys buvo įtemptas reikalas, kaip buvo galima tikėtis, kai du futbolo milžinai susidurs vienas su kitu tokiais dideliais statymais. Anksčiau „Chelsea“ žaidė dėl turėjimo, o kol „Liverpool“ išsiveržė į priekį, jie gynėsi gerai ir giliai, žinodami, kad šiame etape susigrumti įvarčiui bus brangu.

Kai „Chelsea“ žaidė patys, jie pradėjo kontratakuoti „Liverpool“ ir pirmavo 33-ąją minutę. Frank Lampard atliko puikų perdavimą, kurio Arbeloa nesugebėjo perimti. Salomonas Kalou atsidūrė kosmose. Jei jis buvo nuošalyje, teisėjo padėjėjas to nematė ir jis smūgiavo į nuožmią smūgį, kurį nuginklavo „Liverpool“ vartininkas Pepe Reina, bet Didier Drogba atmušė kamuolį iš dešinės.

„Liverpool“ bandė grįžti į žaidimą, tačiau „Chelsea“ gynyba buvo tvirta, ir jie visada vykdė kontratakos grėsmę, o „Liverpool“ buvo nervingi. Jie žinojo, kad turi pelnyti įvarčius, tačiau tikslas nepasireiškė iki pusės kėlinio. Įpusėjus kėliniui „Chelsea“ pirmavo 1-0 ir finale jie turėjo vieną koją.

„Liverpool“ antrajame kėlinyje pasirodė dar ryžtingiau ir ėmė rungtyniauti „Chelsea“. Antrasis kėlinys netrūko abiem pusėms. 64-ąją minutę Yossi Benayounas geriau išnaudojo Didier Drogba ir Salomon Kalou ir tiksliai įsuko kamuolį į ateinantį Fernando Torress, kuris šauniai valdė ir išlygino kamuolį į tinklą ekvalaizeriui.
„Chelsea 1-1“ „Liverpool“

„Chelsea“ buvo atleisti atgal į veiksmus, manydami, kad jie laimėjo žaidimą, ir, susidūrę su papildomo laiko galimybe, jie išsiveržė į priekį vis labiau ir labiau. „Liverpool“ turėjo atkakliai gintis.
15-ąją minutę Michaelas Essienas surengė nuostabų solo perdavimą dešiniajame krašte, nuginklavo keletą gynėjų baudos aikštelėje, tačiau smūgiavo į šoną.

Jermaine Pennant pasirodė kaip Benayoun pakaitalas. Ar jis galėtų parūpinti greitį dešinėje ir pavojingus kryžius, kurių Liverpuliui reikėjo norint atlaisvinti „Chelsea“ gynybą?

Nebuvo taip paprasta. Nei viena iš pusių negalėjo išeiti iš aklavietės, o švilpukas FULL-TIME atėjo su balais „Chelsea 1-1 Liverpool“ (agg 2-2). Papildomas laikas tai buvo, nes mes visi žinojome, kad taip bus. Tai buvo toks pusfinalis.

Per pirmąjį papildomo laiko pusmetį „Chelsea“ įsibėgėjęs, įvyko neįtikėtina drama, kai Michaelas Essienas mano, kad pelnė pergalingą įvartį, jis pasižymėjo ir teisėjo padėjėjas tris „Chelsea“ žaidėjus pažymėjo kaip nuošalius. Tai nebus įskaičiuota!

Praėjus vos minutei, „Chelsea“ skiriama bauda, ​​kai Michaelas Ballackas sugauna Sami Hyypia. Čia negali būti ginčų, tai buvo akivaizdžiai pražanga! Žingsnis į priekį Frankas Lampardas.

98 min., Frank Lampard demonstruoja nuostabų nusiteikimą išnaudoti tiesioginį smūgį. Tai emocinis momentas, kai jis bėga prie kampinės vėliavos, kur atsiklaupia ir pabučiuoja savo juodą raištį. Jis yra akivaizdžiai ašarotas, tikslas yra tinkama duoklė jo neseniai išvykusią motiną, kai jis grįžta į centro ratą, minioje nurodo savo tėvą Franką Senjorą. „Chelsea 2-1 Liverpool“ (3–2 ag.)

Ryanas Babelis pakeičia Fernando Torresą, kyla klausimų dėl „Benitez“ taktikos. Ar Torresas buvo sužeistas? Šiame etape buvo neaišku, galėjome tik spėti. Babelis beveik iškart imasi veiksmų, kai jo elektrinis tempas nukreipia jį į baudos aikštelę ir krinta apeliacine tvarka dėl baudos, tačiau tai buvo teisėta priemonė.

Praėjus 105 minutėms, likus vos 10 minučių nuo finalo, Nicolas Anelka sugebėjo jį nukreipti į linijos liniją ir nukirto jį atgal, kad Didier Drogba rastų tinklą greta pašto. Šiame etape jūs turite patikėti, kad tai „Liverpool“ žaidimas baigėsi, tačiau „Liverpool“ reputacija daro būtent tai.
„Chelsea 3-1 Liverpool“ (agg. 4-2)

Praėjus 3 minutėms Ryanas Babelis pelnė įspūdingą tolimojo važiavimo greitį. „Liverpool“ gerbėjai savęs klausė: „Ar vis dar įmanoma?“ Antras žvilgsnis galbūt Cech galėjo būti jį išgelbėjęs. Babelis buvo už 30 jardų, o „Chelsea“ vartininkas leido jam paslysti pro pirštus ir į viršutinį kampą. Tai reiškė, kad jei „Liverpool“ pelnys dar vieną įvartį, jie beveik neabejotinai pateks į finalą dėl pašalinių įvarčių taisyklės.

Vis dėlto neturėjo būti, kad „Chelsea“ surengė pergalę be galo jaudinančio susitikimo

„Chelsea 3-2 Liverpool“ (ag. 4-3)

Galutinis švilpukas „Chelsea“ laimėjo 3-2 (4-3 bendrai).

„Chelsea“ žais „Manchester United“ Čempionų lygos finale Maskvoje 2008 m. Gegužės 21 d

Vaizdo Instrukcijos: „Vieni vartai“ ir didžioji futbolo diena – Čempionų lygos finalas (Gegužė 2024).